Tołpa myskin changer serum rozświetlające 30ml
Opis
Nasze serum rozświetlające to skoncentrowana moc SUPER MOLEKUŁ. Nasyca skórę witaminami i antyoksydantami. Ujednolica koloryt i wzmacnia. Dzień po dniu skóra jest świetlista i naturalnie piękna
STOSUJ GDY WIDZISZ/CZUJESZ:
- szary koloryt
- przebarwienie
- nierówności
- zaczerwienienie
Sposób użycia:
nanieś serum na dłoń, a następnie na oczyszczoną i stonizowaną twarz. Wklep opuszkami palców, aż do wchłonięcia. Stosuj rano i wieczorem.
Skład:
torf tołpa.®, wit. C SAP, wit. E, dipeptyd, hesperydyna - mix molekuł rozświetlania
torf tołpa.®
- multiroślinny antyoksydant
- naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą
składniki (INCI)
Aqua, Glycerin, Peat Extract, Glucosyl Hesperidin, Polysorbate 20, Sodium Ascorbyl Phosphate, Phospholipids, Carnosine, Tocopheryl Acetate, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Parfum, Methylpro- panediol, Caprylyl Glycol, Benzoic Acid, CI 75120.
Sprzedawca nie odpowiada za zmianę szaty graficznej produktu wprowadzoną przez Producenta. Nie odpowiadamy za modyfikację składu produktu. Aktualne składy produktów znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Producenta.