Opinie o Nas

SZAMPONY

Częstotliwość mycia włosów zależy od potrzeb konkretnego typu włosów. Jednym wystarczy jedno mycie na tydzień, a inne wymagają tego codziennie. Jednak właściwa pielęgnacji i używanie odpowiednich kosmetyków z dobrym składem, powoduje, że włosy będą dłużej wyglądać na świeże.

Przy wyborze szamponu do włosów niskoporowatych oraz szamponu do włosów wysokoporowatych koniecznie musisz zwrócić uwagę na to aby w ich składzie nie było żadnych SLS i SLES. Są to substancje, oczywiście myjące, ale tak silne, że mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Zarówno w przypadku szamponu do włosów niskoporowatych jak i w przypadku szamponu do włosów wysokoporowatcych, używanie substancji silnie myjących może powodować osłabienie struktury włosa i pogorszenie jego kondycji. SLS i SLES nie pozostają obojętne również na skórę głowy. Mogą ją podrażniać i wysuszać. Idealny produkt do mycia to taki, który działa delikatnie, ale skutecznie.

Wybieraj świadomie szampony do swoich włosów. W naszej ofercie znajdziesz ponad 80 różnych kosmetyków przeznaczonych do każdego rodzaju włosów, które delikatnie ale właśnie skutecznie oczyszczą skórę głowy oraz usuną zanieczyszczenia z włosów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium