Nature Queen Peeling multifunkcyjny do twarzy w saszetce, 2 x 6ml
Opis
Peeling multifunkcyjny do twarzy saszetka, 2x6 ml Nature Queen
Enzymatyczno-mechaniczny peeling żelowy do twarzy to delikatna formuła stworzona dla klientów najbardziej wymagających. Połączenie enzymatycznego jak i ziarnistego działania peelingu sprawia, że skóra staje się gładka i miękka o ujednoliconym kolorycie. Naturalny enzym występujący w owocach papai rozpuszcza martwą, zrogowaciałą warstwę naskórka, a drobinki orzecha włoskiego pozwalają ją usunąć. Zawartość panthenolu oraz bromelainy łagodzi podrażnienia, a skóra staje się piękna i pełna blasku.
- dwa w jednym,
- peeling Enzymatyczny,
- naturalne Enzymy, ekstraktu z Papai,
- peeling Mechaniczny,
- drobinki Orzecha Włoskiego,
- rozpuszcza martwą warstwę naskórka.
Idealny dla:
każdego rodzaju skóry
Sposób użycia:
Na wilgotną skórę niewielką ilość peelingu nanieść kolistymi ruchami, pozostawić na skórze 5-10 minut, dla uzyskania dodatkowego efektu peelingu mechanicznego masować skórę twarzy. Następnie dokładnie spłukać. Stosować dwa razy w tygodniu.
Pojemność: 2x6ml
Składniki aktywne:
Witamina B5, eksfoliator oraz ekstrakt z orzecha włoskiego, bromelaina, papaina
INCI/Ingredietns:
Aqua, Glycerin, Juglans Regia Powder, Sodium Acrylates Copolymer, Parfum, Propenediol,
Polisorbate-20, Panthenol, Caprylyl Glycol, Lecythin, Juglans Regia Leaf Extract, Bromelain,
Papain, Caprylhydroxamic Acid, Cl 75810
Sprzedawca nie odpowiada za zmianę szaty graficznej produktu wprowadzoną przez Producenta.
Nie odpowiadamy za modyfikację składu produktu. Aktualne składy produktów znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Producenta.