Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

BIAŁY KOTEŁ MANUFAKTURA NATURALNA

Od 2019 roku tworzymy dla Ciebie naturalne kosmetyki jakich sami chcielibyśmy używać (i używamy!)
We wrześniu 2018 roku podjęliśmy decyzję, że stworzymy linię pielęgnujących mydeł opartych o naturalne oleje, składniki aktywne a także czyste olejki eteryczne.

Rok później, w grudniu 2019, udało nam się otworzyć nasz sklep internetowy oraz mieliśmy przyjemność spotkać się na targach Mustache w Pałacu Kultury, w Warszawie.
Przez te 365 dni nauczyliśmy się więcej niż na niejednych studiach z zakresu zarządzania, marketingu oraz towaroznawstwa czy biochemii. Czas ten obfitował w chwile radości jak również łzy bezsilności wobec przeciwności losu. Nie jest łatwo być przedsiębiorcą …

Z domowej kuchni, gdzie testowaliśmy receptury przenieśliśmy się do naszego laboratorium, na warszawski Mokotów. Pudełko po lodach, w którym robiliśmy pierwsze mydła zamieniliśmy na profesjonalne formy. Dopracowaliśmy receptury i postaraliśmy się o wszelkie wymagane prawem dokumenty jak również niezbędne zgłoszenia.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu wysiłkowi i uporowi udało nam się przejść wyboistą drogę od hobby do profesjonalnie działającej firmy kosmetycznej, jednocześnie zachowując jej kraftowy charakter.

POWRÓT DO KORZENI

to idea którą chcemy podzielić się z Tobą. Co przez to rozumiemy?

Proste składy i skuteczne produkty oparte na dobrze znanych i sprawdzonych naturalnych składnikach. Każda receptura czerpie z przyrody to co najlepsze aby wydobyć Twoje naturalne piękno. Bo czy my sami nie jesteśmy częścią Natury? Więc kto lepiej niż Ona może nam w tym pomóc?

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl