BIAŁY KOTEŁ MANUFAKTURA NATURALNA

Od 2019 roku tworzymy dla Ciebie naturalne kosmetyki jakich sami chcielibyśmy używać (i używamy!)
We wrześniu 2018 roku podjęliśmy decyzję, że stworzymy linię pielęgnujących mydeł opartych o naturalne oleje, składniki aktywne a także czyste olejki eteryczne.

Rok później, w grudniu 2019, udało nam się otworzyć nasz sklep internetowy oraz mieliśmy przyjemność spotkać się na targach Mustache w Pałacu Kultury, w Warszawie.
Przez te 365 dni nauczyliśmy się więcej niż na niejednych studiach z zakresu zarządzania, marketingu oraz towaroznawstwa czy biochemii. Czas ten obfitował w chwile radości jak również łzy bezsilności wobec przeciwności losu. Nie jest łatwo być przedsiębiorcą …

Z domowej kuchni, gdzie testowaliśmy receptury przenieśliśmy się do naszego laboratorium, na warszawski Mokotów. Pudełko po lodach, w którym robiliśmy pierwsze mydła zamieniliśmy na profesjonalne formy. Dopracowaliśmy receptury i postaraliśmy się o wszelkie wymagane prawem dokumenty jak również niezbędne zgłoszenia.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu wysiłkowi i uporowi udało nam się przejść wyboistą drogę od hobby do profesjonalnie działającej firmy kosmetycznej, jednocześnie zachowując jej kraftowy charakter.

POWRÓT DO KORZENI

to idea którą chcemy podzielić się z Tobą. Co przez to rozumiemy?

Proste składy i skuteczne produkty oparte na dobrze znanych i sprawdzonych naturalnych składnikach. Każda receptura czerpie z przyrody to co najlepsze aby wydobyć Twoje naturalne piękno. Bo czy my sami nie jesteśmy częścią Natury? Więc kto lepiej niż Ona może nam w tym pomóc?

BIAŁY KOTEŁ

Biały Koteł Myjka - woreczek sizalowy na mydło Biały Koteł Myjka - woreczek sizalowy na mydło
Producent: BIAŁY KOTEŁ
Cena: 12,52 zł 17,89 zł
szt.
Blankzobacz więcej
  • promocja
Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium