Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Królestwo Nature Queen to przede wszystkim społeczność Naturalnego Piękna i Pięknych z Natury. Moją misją jest udostępnianie i rozpowszechnianie tylko naturalnych rozwiązań pielęgnacji ciała dla każdej Kobiety traktującej swoje ciało jak królestwo i przez to pragnącej żyć w zgodzie z naturą.

Stworzone przeze mnie kosmetyki to wyjątkowe produkty naturalne, ekologiczne oraz w dużej mierze wegańskie. Nie zawierają w składzie  chemicznych dodatków, szkodliwych substancji, parabenów, SLS-ów.  Osobiście doglądam każdego etapu powstawania kosmetyków, aby zapewnić Wam maksimum korzyści płynących z naturalnej pielęgnacji. Przykładam również szczególną uwagę, by produkty spełniały rygorystyczne wymagania jakościowe. Ponadto surowce pozyskuję tylko z ekologicznie czystych terenów, a w czasie ich transportu dbam by nie zmieniły swoich właściwości.

Wierzę, że to co dała nam Matka Natura jest wartościowe i zdrowe, a czerpanie z jej dobrodziejstw przynosi harmonię, ukojenie i pozwala odkryć naturalne piękno w każdym człowieku.

 

Blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl